Velkoobchod a spolupráce

Nabízíme velkoobchodní spolupráci jak pro kamenné, tak pro internetové obchody.

V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci nám můžete o založení velkoobchodní registrace napsat na email spoluprace@mixone.cz, nebo se registrujte na našem eshopu a v registračním formuláři uveďte svůj obchodní název a IČO (platí pro právnické osoby i pro fyzické osoby - podnikatele). Po dokončení registrace bude vaše firma registrována jako běžný uživatel, vyčkejte proto prosím na schválení registrace jako velkoobchodní partner, které v krátké době potvrdí administrátor. Po schválení registrace jako velkoobchodní partner uvidíte po přihlášení velkoobchodní ceny zboží. Každá velkoobchodní registrace je řešena v krátké době, obvykle během 24 hodin.

Minimální velkoobchodní odběr je pouze 2.000,- Kč.

Při odběru nad 5.000,- Kč získáte navíc 5% slevu nad rámec velkoobchodních cen, při odběru nad 10.000,- Kč získáte dokonce navíc 10% slevu nad rámec velkoobchodních cen. Čím více nakoupíte, tím nižší je velkoobchodní cena.

Kromě klasické formy velkoobchodních objednávek nyní nabízíme také velkoobchodní spolupráci formou přeposílání pro provozovatele internetových obchodů. Nemusíte držet zboží skladem, poskytneme vám XML feed, obrázky i popisky a zboží koupíte až po objednávkách na vašem eshopu.

Pro další informace nebo pro případné dotazy na individuální možnosti spolupráce formou velkoobchodu nás můžete také kontaktovat na emailu info@mixone.cz nebo na telefonu +420 778 848 029.