Doprava a platba

DOPRAVA

Všechny objednávky v hodnotě větší než 300 Kč mají dopravu zdarma!

Geis –  Naším smluvním partnerem je renomovaná kurýrní společnost Geis, jejíž kurýr Vás bude po vydání objednávky kontaktovat a následně Vám objednaný balíček doručí domů, do práce, nebo na jakékoliv jiné místo, na kterém se s kurýrem domluvíte - pro rychlé a bezproblémové doručení proto nezapomeňte v kontaktních údajích uvést své telefonní číslo, na které Vám přijde informační SMS a na kterém Vás bude moci kurýr zastihnout.

Zásilkovna - doručení na výdejní místo? Žádný problém a vybrat si můžete některé z více než 1400 výdejních míst Zásilkovny, jak na území České republiky, tak na Slovensku.

Garantujeme:

  • doručení do druhého pracovního dne (v případě přijetí objednávky do 12:00)
  • oznámení o doručení zásilky SMS nebo e-mailem den předem
  • v případě neúspěšného doručení zanechá kurýr na místě Oznámení o neúspěšném pokusu o doručení (tato informace bude také zaslána e-mailem nebo SMS)


 

PLATBA

Platba kartou -  svou objednávku můžete ihned po jejím odeslání zaplatit skrze zabezpečené rozhraní svou kartou. Peníze nám jsou připsány do několika minut a zásilku tak ihned odešleme. Způsob této platby je ZDARMA.

Platba bankovním převodem - svou objednáku můžete uhradit ihned po jejím odeslání, kdy Vám na Vámi uvedený e-mail pošleme pokyny k platbě. Převod mezi bankami však může trvat i 2 pracovní dny, zásilku Vám pošleme, jakmile se nám peníze připíší na účet. Způsob této platby je ZDARMA. Číslo účtu je 2500133968/2010, variabilní symbol = číslo Vaší objednávky.

Platba na dobírku -  zásilku jednoduše uhradíte na dobírku přímo dopravci při jejím převzetí (v hotovosti nebo kartou, podle aktuálních možností kurýra). Způsob této platby je zpoplatněn částkou 30 Kč.

 

 

Výpis se aktualizuje