O nás

Vítáme vás v našem internetovém obchodu Mixone.cz, který je zaměřen na prodej dámských módních doplňků. Najdete tak u nás převážně kabelky, peněženky, batohy, šály a šátky a další podobné kousky.

 

Naším mottem je originalita, čili to co si u nás koupíte, určitě neuvidíte na každém rohu! Přitom sledujeme nejnovější trendy a nemusíte tak mít strach, že by jste nějakým kouskem šlápli vedle. Zboží dovážíme od předních výrobců nebo distributorů z EU, především pak z Itálie, Velké Británie nebo Francie, přičemž do naší nabídky zařazujeme i některé kousky od českých výrobců. Velký důraz klademe také na inspiraci, která je v módě velmi důležitá, a proto pro vás pravidelně připravujeme tematické kampaně, kolekce a zajímavé články. Sledujte tak náš blog, ať vám žádná novinka neuteče a ať si můžete vybrat vždy originální kousek podle určité barvy, stylu nebo značky. Neustále naši nabídku kabelek i všech ostatních doplňků obměňujeme, takže se v podstatě každý týden můžete těšit na ty nejlepší kousky, které současné trendy nabízejí. Stereotyp u nás nemá místo!

 

O všech novinkách a dalších věcech se mimo jiné také dozvíte na našem Facebooku, nebo formou newsletteru, kde posíláme speciální akce. Ptáte se ještě proč u nás nakoupit? Pak si přečtěte našich 7 výhod, které mají naši zákazníci, kteří u nás nakupují! Jsme ověřeným e-shopem se sídlem v České republice a zakládáme si na oboustranné spokojenosti a důvěře!

Pevně věříme, že se na náš e-shop budete rádi vracet a budete s každou objednávkou spokojeni!

Pokud by vás cokoliv napadlo, nebo jste měli nějaký dotaz, napište nám na info@mixone.cz.   

 

 

Výpis se aktualizuje