Jak uvázat šátek?

Šátek je úžasný modní doplněk, uznejte sami. Jen jak ho nosit?!? Zatímco šálu nosíme z hlediska praktického - příjemně nás hřeje při zimních chladných vycházkách. Šátek je spíše módní záležitost. Už jen si vybrat ten pravý není jednoduché - na výběr máte mnoho druhů, tvarů, a barev, které můžete různě kombinovat s Vaším outfitem. A když je perfektně uvázaný, doladí outfit k dokonalosti.

Kolika různými způsoby umíte šátek uvázat?

Nevíte - nevadí. Máme rpo Vás skvělou aplikaci od přední světové módní značky, jejichž kabelku touží mít ve svém šatníku každá žena - Hermès Silk Knots.

Aplikace ukazuje 24 tradičních i originálních způsobů, jak šátek uvázat a nosit. Videa a obrázky s velmi jednoduchým návodem Vám pomohou kouzlit se svým šátkem. Nebojte se experimentovat. Je to jednoduché, tak s radostí do toho. Nemáte žádný šátek, nebo hledáte nový do svého šatníku? Podívejte se na naši nabídku šátků, šálů a šál.

NEWSLETTER

Buďte s námi v kontaktu a pojistěte si ať vám neunikne žádná z našich akčních novinek. Nemusíte se bát, nebudeme vás otravovat zbytečnými e-maily. Dostanete maximálně 1x týdně informace o zboží, které by vás mohlo zajímat.