Doprava a platba

► MOŽNOSTI DOPRAVY

GLS - Naším smluvním partnerem je renomovaná kurýrní společnost GLS, jejíž kurýr Vás bude po vydání objednávky kontaktovat a následně Vám objednaný balíček doručí domů, do práce, nebo na jakékoliv jiné místo, na kterém se s kurýrem domluvíte - pro rychlé a bezproblémové doručení proto nezapomeňte v kontaktních údajích uvést své telefonní číslo, na které Vám přijde SMS a na kterém Vás bude moci kurýr zastihnout. Pro Vaše pohodlí jsme zvolili  spolehlivou společnost GLS :

 

Cena za dopravu s kurýrní společností GLS je platná po celé České Republice.

 

► MOŽNOSTI PLATBY

DOBÍRKA -  zásilku jednoduše uhradíte na dobírku přímo dopravci při převzetí zásilky (v hotovosti nebo kartou)

PLATBA NA ÚČET -  zásilku můžete uhradit bezhotovostním převodem nebo složením hotovosti na bankovní účet prodávajícího vedený u FIO banky a.s., název majitele účtu NOVELLO TRADE s.r.o., číslo účtu : 2500133968/2010. Složení hotovosti můžete provést na jakékoli pobočce FIO banky po celé České Republice, nezapomeňte prosím uvést variabilní symbol platby (variabilní symbol platby = číslo Vaší objednávky)

 

 

 

NEWSLETTER

Buďte s námi v kontaktu a pojistěte si ať vám neunikne žádná z našich akčních novinek. Nemusíte se bát, nebudeme vás otravovat zbytečnými e-maily. Dostanete maximálně 1x týdně informace o zboží, které by vás mohlo zajímat.